Молодь обирає здоров'я
Веселі старти
Юні туристи
Колискова пісня
Музична краплинка
Свято обдарованої дитини

Інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ міста

31.10.2018р. у залі засідань відділу освіти відбулась інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ міста.

 На порядок денний  було винесено ряд питань, пов’язаних з особливостями організаціїо –світнього процесу в галузі дошкільної освіти міста. А саме:

1.     Про організацію роботи щодо наповнення та оновлення матеріалів на сайтах ДНЗ

                       Доповідач: Журба Ю.В., начальник відділу освіти

2.      Аналіз кількісного і якісного складу педагогічних кадрів ДНЗ . « Про затвердження Змін до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», наказ Міністерства юстиції України від 04.07.2018р. №2277/5

                                        Доповідач: Ляненко Т.В., головний спеціаліст відділу освіти

3.     Про стан організації харчування тарезультати моніторингових досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України ВСП Тростянецький міжрайонний відділ лабораторних досліджень» щодо дотримання  санітарно-гігієнічного режиму в ДНЗ міста

                                      Доповідачі: Ляненко Т.В., головний спеціаліст відділу освіти

Таранюк Т.І., агент з постачання продуктів харчування в ДНЗ

4.     Про особливості медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов'язковому медичному огляді осіб віком до 21 року ( Наказ МОЗ України від 21.05.2007 №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій»).

Про приведення власної звітності у відповідність із вимогами Табеля термінових та строкових донесень МОН України з питань ЦЗ та БЖД, дотримання визначених термінів виконання та забезпечення надання вичерпної інформації ( Наказ МОН України від 13.02.2018р. №139 «Про затвердження Табеля термінових та строкових донесень МОН України з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності»)

Доповідачі: Зінько С.А., методист ММК