Молодь обирає здоров'я
Веселі старти
Юні туристи
Колискова пісня
Музична краплинка
Свято обдарованої дитини

«Охорона праці – очима дітей»

15 лютого 2019 року були підведенні підсумки  міського конкурсу малюнків учнівської молоді «Охорона праці – очима дітей», який проводився з метою привернення уваги суспільства у тому числі свідомої активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасних випадків на виробництві .

В конкурсі взяли участь 45 учнів з 5-ти закладів освіти міста: Ладижинський НВК №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, №3 і №4, МНВЦ «Спадщина». До розгляду допустили 42 роботи, 3 учнівські роботи не відповідали тематиці конкурсу. 

Журі у складі: Голова журі: Зінько С.А. – методист ММК відділу освіти; Члени журі:  Зьора О.І. – інженер з охорони праці Ладижинського НВК №1; Сташок Н.П. – вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Шклярук С.О. – вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст. №3; Ткачук Л.В. – інженер з ОП ЗОШ №4, Плітко Л.А. – керівник гуртка МНВЦ «Спадщина»; Рибалко В.Д. – головний спеціаліст, експерт з умов праці Управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради; Бідюк М.А. - страховий експерт ВД ФСННВ у Тростянецькому районі та м. Ладижин визначили наступних переможців:

У віковій категорії 6-10 років:

І місце – Грінченко Олександр учень 3-б класу  ЗОШ №2

ІІ місце – Бойцун Вероніка (вихованка гуртка «Образотворче мистецтво»  МНВЦ «Спадщина»);

ІІІ місце – Бевз Ольга (вихованка гуртка «Образотворче мистецтво»  МНВЦ «Спадщина»); Горобець Аліна (вихованка гуртка «Образотворче мистецтво»  МНВЦ «Спадщина»)

У віковій категорії 11-14 років:

І місце – Осадча Дар’я  учениця5-б класу  ЗОШ №3

ІІ місце – Павлова Анастасія  учениця 6-г класу  ЗОШ №2; Христянко  Денис  (вихованець гуртка   «Образотворче мистецтво»  МНВЦ «Спадщина»)

ІІІ місце – Залепа Денис учень 7-б класу  ЗОШ №4; Коваль Артем  учень 5-а класу  ЗОШ №4

У віковій категорії 15-18 років:

І місце – Сімоненкова Анастасія учениця 11-б класу  ЗОШ №2