Колискова пісня
Музична краплинка
Свято обдарованої дитини

Обласні змагання з пішохідного туризму

З 15 по 17 лютого у с. Агрономічне Вінницького району відбулись 23 обласні змагання з пішохідного туризму у приміщеннях.

Змагання  проводились у двох вікових групах:  «Юнаки молодші» - 21 команда (168 учасників) і «Юнаки старші» - 18 команд (144 учасники).

У категорії «Юнаки старші» Ладижин представляли спортсмени клубу «Крокус» у складі Полуведька Дмитра, Лукіянова Владислава, Кучерявого Романа, Журби Даніїла, Рагозіної Аліни, Слободзян Валентини, Радченко Єлизавети та Мартинюка Івана.

У віковій категорії  «Юнаки молодші» змагались Рагозіна Ольга, Синолицький Ілля, Косенко Єлизавета, Ковтуненко Вероніка, Король Вероніка, Кондратьєва Валерія, Дмитренко Валерій та Бобрик Юлія.

На відкритті перших змагань у цьому сезоні нагороджували найкращих спортсменів-туристів України за підсумками  2018 року. П’ятеро Ладижинців у особистому заліку на Кубках України з велосипедного туризму досягли високих результатів. Серед юнаків молодшої групи Лукіянов Владислав – І місце, Кучерявий Роман – ІІ місце, Щербань Денис – ІІІ місце, Рагозіна Ольга – І місце та Рагозіна Аліна – ІІІ місце серед юнаків старшої групи. Пишаємось успіхами наших вихованців.

На змаганнях з пішохідного туризму за перемогу старші юнаки боролись на двох дистанціях: особисто-командна смуга перешкод  та командна смуга перешкод. За підсумками двох дистанцій наші спортсмени посіли ІІІ місце. В особистому заліку Радченко Ліза – І місце, Рагозіна Аліна – ІІІ місце.

Молодші юнаки змагались на особисто-командній смузі перешкод та конкурсній програмі, де впевнено перемогли. Кондратьєва Валерія та Бобрик Юлія були найкращими в конкурсах «Визначення азимуту» та «Топографія», ІІІ місце – «В’язання вузлів», 7 місце – «Вікторина». Рагозіна Ольга була  5-ю за вправністю у  «Складанні наплічника».

Синолицький Ілля на смузі перешкод  виборов ІІ місце, Косенко Ліза – 4 місце. У особисто-командному заліку молодші юнаки стали бронзовими призерами, а за підсумками двох днів змагань посіли ІІ місце.