Молодь обирає здоров'я
Веселі старти
Юні туристи
Колискова пісня
Музична краплинка
Свято обдарованої дитини

Семінар-практикум учителів 4-х класів

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості, жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою 20 березня 2019 року на базі НВК№1 було проведено  семінар-практикум учителів 4- х класів міста з теми «НУШ – це школа, до якої приємно ходити».

Формування творчих і пізнавальних здібностей учнів на основі застосування різних форм, методів, прийомів і засобів навчання  продемонстрували вчителі НВК№1, які майстерно провели відкриті уроки:Попик О.С. та Загорій М.М.

На семінарі вчителі розглянули питання підвищення ефективності освітнього процесу початкової школи на засадах компетентнісного підходу відповідно до концептуальних засад Нової української школи; формування предметних, міжпредметних, ключових компетентностей в освітньому процесі початкової школи; інтегрований підхід до викладання предметів початкової школи; творчий підхід учителя до змісту і технологій навчання.