Молодь обирає здоров'я
Веселі старти
Юні туристи
Колискова пісня
Музична краплинка
Свято обдарованої дитини

День цивільного захисту

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», навчальний рік щороку завершується проведенням, на фоні обстановки можливої у даній місцевості, надзвичайної ситуації  «День цивільного захисту» 26.04.2019у школах міста, як підсумкового заходу практичної перевірки рівня набутих учнями знань та умінь і якості всебічної підготовки цивільного захисту об’єктів Функціональної підсистеми «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного  захисту України

26 квітня 2019 року на базі ЗОШ №3 відбувся показовий «День Цивільного захисту»

23 квітня у дошкільному навчальному закладі міста Ладижин відбувся показовий день «День Цивільного захисту».

В школі був проведений єдиний урок «Захист здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях» з 1 по 11 клас.

Проведений навчальний квест «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти» в якому взяли участь 7-10 класи. Учасники навчального квесту дізнались про те, як діяти у разі надзвичайної ситуацій, вміння надавати першу домедичну допомогу та відпрацювання дій у надзвичайних ситуаціях.

 Умовно була змодельована ситуація, що у приміщенні бібліотеки виникла пожежа. Педагогічний колектив школи продемонстрував свої дії на випадок пожежі: порядок виклику пожежно-рятувальних підрозділів на місце події, організацію безпечної евакуації дітей та працівників з приміщення тощо. 
Рятувальники, у свою чергу, провели інструктажі з присутніми, під час якого детальніше розповіли про правила безпеки, яких слід дотримуватись, щоб уникнути пожежі у навчальному закладі, порядок використання первинних засобів пожежогасіння.

Теоретичні навички учасників закріплювались на практиці – присутні спробували самостійно ліквідувати загорання, використовуючи вогнегасники.

Перед учнями початкових класів виступила агітбригада ДЮП «Пекельне полум’я». В холі школи організована виставка дитячих малюнків «Дбай про свою безпеку».