Молодь обирає здоров'я
Веселі старти
Юні туристи
Колискова пісня
Музична краплинка
Свято обдарованої дитини

Тиждень безпеки дитини

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», навчальний рік щороку завершується проведенням, на фоні обстановки можливої у даній місцевості, надзвичайної ситуації  «Тижня безпеки дитини» з 22.04 по 26.04.2019 у дошкільних закладах освіти, як підсумкового заходу практичної перевірки рівня набутих п знань та умінь і якості всебічної підготовки цивільного захисту об’єктів Функціональної підсистеми «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного  захисту України

В рамках Тижня безпеки дитини 23.04.2019 на базі ДНЗ №9 «Джерельце» відбувся показовий день. Під час дня була проведена об’єктове тренування  на випадок виникнення пожежі за участі ДПРЧ-30 м. Ладижина. Також працівники оперативно-рятувальної служби провели практичне заняття з працівниками закладу із формування навичківзастосування  первинних засобів пожежогасіння.

23 квітня у дошкільному навчальному закладі міста Ладижин відбувся показовий день «Тижня безпеки дитини». Учасники показового дня «Тижня безпеки дитини» дізнались про те, як діяти у разі надзвичайної ситуації. Умовно було змодельовано ситуацію, що у приміщенні виховної групи «Колосок» виникла пожежа. Трудовий колектив дитсадка продемонстрував свої дії на випадок виникнення пожежі: порядок виклику пожежно-рятувальних підрозділів на місце події, організацію безпечної евакуації дітей та працівників з приміщення тощо. Рятувальники, у свою чергу, провели інструктажі з працівниками під час яких детальніше розповіли про правила безпеки, яких слід дотримуватись, щоб уникнути пожежі у навчальному закладі, порядок використання первинних засобів пожежогасіння. Теоретичні навички учасників закріплювались на практиці – працівники ДНЗ №9 «Джерельце» спробували самостійно ліквідувати загорання, використовуючи вогнегасники.
Після цього рятувальники ознайомили присутніх із своєю роботою, розповіли, як вони виїжджають на виклики та ліквідовують пожежі, в тому числі й у навчальних закладах, продемонстрували свій автомобіль та рятувальне спорядження.

Головний фахівець Ладижинського міського сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Лобуренко О.В. спільно з методистом відділу освіти Зінько С.А. провели нараду із завідуючими дошкільних закладів із питання дотримання правил пожежної безпеки у закладах освіти.

Вихователі та вихованці ДНЗ продемонстрували спортивно-прикладну гру «Рятівники поспішають на допомогу»

24 квітня 2019 в рамках реалізації проекту «Спадкоємність» на базі ДНЗ №2 «Казка» за участі керівництва ДТЕК  ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС: директора Снєгіна І.П., начальника відділу ОП Мартинюка О.С., менеджера з комунікацій Бабич А. під час Тижня безпеки дитини  відбулась пізнавально-розвивальна гра «Ліс ти – друже, поважай! Від вогню оберігай!».

ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС подарували іграшки для вихованців старших груп-учасників гри.

24 квітня до працівників Ладижинського МС ГУ ДСНС України у Вінницькій області завітали дошкільнята ДНЗ «Ромашка» Ладижинської міської ради.

Рятувальники провели для школярів пізнавальні екскурсії пожежно-рятувальною частиною. Під час екскурсій діти мали змогу більше дізнатися про пожежну безпеку в побуті й детальніше ознайомитися із професією вогнеборця. Співробітники Служби «101» проінформували вихованців ДНЗ «Ромашка» про пожежі та надзвичайні ситуації на території Ладижинської міської ради та області, а також випадки травмування внаслідок цих подій та на прикладах пояснили як уникнути пожежі в побуті, що робити коли надзвичайна подія вже сталася. Також розповіли про основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів із вогнем. Вогнеборці нагадали учням номери екстрених служб та розповіли про відповідальність за хибні виклики.
Діти мали можливість побачити аварійно-рятувальні автомобілі, спеціальний одяг, в якому рятувальники ліквідовують пожежі, пожежне та аварійне спорядження. Присутні могли приміряти рятувальне спецобладнання та зробити фото поруч з пожежним автомобілем.