Адреса: м. Ладижин, вул. Будівельників, 48
Тел: (04343) 6-13-37
Завідуюча - Зінько Валентина Дмитрівна

 

Дитячий садок має чудову та сонячну назву „Росинка”

 

Живуть у ньому хлопчики та дівчатка від 1 до 7 років.

Заклад підпорядкований Ладижинській міській Раді. Заснований заводом силікатної цегли у 1980 році. У 1993 році був переданий у відомчу належність міської Ради.

 

Дітей виховують і навчають за програмою „Малятко”. В педагогічному процесі додатково використовуються програми „Дитяча творчість”, „Первоцвіт” та система    М. Монтессорі для дітей раннього віку.

 

     

 

А ще задоволені батьки, що хлопчиків та дівчаток тут вчать так гарно малювати. Та варто лише кинути оком на дитячі малюнки, виконані під керівництвом Семенюк Г.Г. і одразу в цьому переконаєшся.

 

 

 

 

Одне з ключових питань роботи нашого дитячого садка – це здоровя дітей.

Переймаються проблемою усі педагоги, отримуючи кваліфіковану підтримку медиків: лікаря Якупової Г.М. та старшої медсестри Бойко В.М.

Належна увага приділяється малюкам, які потребують профілактичної реабілітації та координації опорно-рухової системи. Виходячи з даних медогляду, лікар формує групи лікувальної корекції порушень постави та плоскостопості. Заняття проводяться два рази в тиждень під керівництвом фізичного інструктора.

У кожній віковій групі ведеться робота з фізичного розвитку малят, що є першою сходинкою до зміцнення організму дитини, підвищення його імунітету.

 

      

Система зміцнення здоровя дітей у нашому закладі передбачає різноманітні форми та методи загартування. У практику ДНЗ впроваджена гімнастика пробудження, ходіння по водно-сольовій доріжці босими ногами, що двотижневі полоскання горла солоною водою. Цей розчин для полоскання горла чергують із дріжджовим напоєм.

 

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад звертає також увагу на художньо-естетичний напрямок, поставивши перед собою завдання прилучити дитину до краси і гармонії світу, до мистецтва, пробудити її творчі сили, бажання оволодіти різними видами художньої діяльності.

 

 

 

 

Колектив дитсадка докладає чимало зусиль, щоб створити оптимальні умови для розвитку творчих здібностей дітей. у закладі працюють гуртки „Художня студія”, „Веселкова Петриківка”.

Педагоги в постійному пошуку, апробують нові технології. Під керівництвом методиста Стоян С.П. зацікавлено працюють вихователі : Семенюк Г.Г., Кабанець Г.Д., використовуючи методику С.Циганової у роботі з дітьми раннього віку та методику Л.Шульги, що сприяє розвитку творчих здібностей дітей. Проведення занять за цією технологією дає змогу вихованцям малювати не лише коників, дерева, але й свої відчуття, настрій, музику, запахи.

 

 

     

 

 

Доступна самостійна пошукова діяльність дошкільнят під керівництвом педагогів створює широкі можливості для виховання у малят інтересу до природи та розуміння її значення. При цьому діти вчаться порівнювати. аналізувати, виправляти помилки.

 

 

 

 

Гра – емоційна діяльність для дитини. Вона забезпечує відчуття свободи , емоційного комфорту, дає можливість само реалізуватися. у грі малюк втілює те, що почерпнув із повсякденного життя, про що дізнався від дорослих, з книжок, кінофільмів.

 


 

Однією з ефективних форм роботи з дітьми раннього віку, яка ставить за мету формування „Я – особистість” дитини. Є організація роботи на жовтій лінії за системою М.Монтессорі, яку проводять вихователі Усатенко З.П., Мельничук Г.І.

 

     

 

Прийшовши до дитсадка, малюк потрапляє в нове незнайоме середовище. що може викликати почуття дискомфорту і навіть нервовий стрес, щоб запобігти цьому. створюємо в групі предметно-ігрове середовище. максимально наближене до сімейного.

 


 

Належна увага приділяється роботі з кадрами, надається перевага індивідуальним та активним формам роботи, оскільки тільки творчі, зацікавлені педагоги спроможні дати якісну освіту. підняти стандарти освіти на більш якісний щабель, а від цього виграють всі: батьки, діти, суспільство.

Колектив дошкільного закладу намагається працювати так, щоб в основі нашої роботи був принцип українського національного дитячого садка, перейнятого духом свого народу, тому докладаємо всіх зусиль, щоб кожний день наших малят повнився новими знаннями, цікавими іграми, добрим настроєм.