«Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику і діставати насолоду від неї».

                                                                Василь Сухомлинський

   16 листопада на базі ЗДО №5 «Берізка» відбулось методичне об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти міста з теми: «Розвиток культурних компетенцій у дітей дошкільного віку».

    На засіданні педагоги приділили увагу питанням, без яких неможливе формування особистості, яка повинна мати розвинену духовність, основи якої закладаються ще в дошкільному віці.

   Карцева М.С. (вихователь – методист ЗДО№5 «Берізка») наголосила на тому, що дошкільний вік є надзвичайно важливим для  оволодіння музичною культурою. Важливо в процесі музичної діяльності сформувати музично – естетичну свідомість, яка потім сприятиме подальший розвиток людини в його загальному духовному становленні.

   Музичний керівник ЗДО№9 Орець Валентина Василівна поділилася досвідом роботи, що забезпечує розвиток креативного мислення у дітей засобами музики, яка формує у дітей художній смак, активізує потребу в самостійному та неординарному мисленні, збагачує внутрішній світ, розкриває творчу уяву.

   Руденко Валентина Миколаївна (музичний керівник ЗДО№3 «Дзвіночок») спрямувала увагу присутніх на питання планування освітньої діяльності з музичної діяльності на основі інтеграції пізнавального змісту та видів діяльності. Також  Валентина Миколаївна познайомила педагогів із сучасними вимогами щодо видів музичних розваг та музичних занять у закладі дошкільної освіти.

   Музичний керівник Побережний А.В. підготував заняття  у вигляді театралізованої вистави із залученням дорослих і дітей «Осінні пригоди Колобка» (молодша група №1 «Квіточки», вихователь Гнатуш Людмила Миколаївна).