З 1 вересня 2018 року всі школи України почнуть працювати над упровадженням нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи. Навчити дітей, як втілювати в життя знання та навички, - нове завдання школи. Щоб успішно втілювати нові виклики в освіті потрібно немало:й покращення матеріально-технічної бази закладів, й осучаснення навчально-методичних посібників та матеріалів, і підготовка педагогічних кадрів.

Фундамент підготовки до нового навчального року закладено: 8 із 10 вчителів, які викладатимуть за новими програмами в 1-х класів уже пройшли курси підвищення кваліфікації. Підписано договори на виготовлення меблів для 10-ти перших класів.

Як було заплановано, усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес.

Протягом цього тижня усі  школи міста отримали у вигляді гуманітарної допомоги від The LEGO Foundation набори «Шість цеглинок» для кожного учня та по 2 набори «LEGO PlayBox» на кожен 1-й клас. Планується, що набори LEGO допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес.