НУШ – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто  набувають  знання, а навчаються використовувати їх на практиці.

Нинішні першокласники навчаються, граючись. Це означає, що вони опановують той самий навчальний матеріал, але в інший спосіб.

Вчителі  нашого міста досить відповідально віднеслися  до змін і  активно впроваджують нові  методики  НУШ в освітній процес.  Про це свідчить семінар – тренінг, який відбувся 24 січня на базі ЗОШ №2.

Вчителі 1-х і 4-х класів, які входять до складу творчої групи з питань впровадження Концепції «Нова українська школа» (керівник Кузьменко Н. М.), ділилися досвідом застосування таких технологій, як «Щоденні -3», «Щоденні – 5», проведення ранкових зустрічей з першокласниками, створення лепбуків на задану тему та інші. Наші педагоги зуміли адаптуватися до швидких змін, проявляючи необхідні гнучкість і нестандартність мислення, а це можливо лише за наявності високого рівня професійної компетенції.