7 лютого на базі ДНЗ№10 «Росинка» відбувся майстер – клас з теми «Чудеса на піску». Використання технології сендплей у роботі з дітьми дошкільного віку».

 Вихователь ДНЗ №10 «Росинка» Апуневич Л.В. познайомила вихователів міста з  досвідом  роботи за технологією сендплей для розвитку логіко –математичної компетентності у дітей дошкільного віку.

На теоретичній частині засідання учасники майстер – класу переглянули презентацію з досвідом роботи вихователя з визначеної теми.

Метод сендплей при зовнішній простоті має великі можливості.  Якщо розглядати педагогічні й психологічні аспекти використання піску, то важко його пе­реоцінити — це й неперевершене за своїми можливостями предметно-ігрове середовище, і чудовий сенсорний матері­ал, і природний ма­теріал для образотворчої діяльності, експе­риментування, конструювання, творення, піз­нання.

 На практичній частині майстер – класу Лариса Василівна продемонструвала, як за допомогою  пісочниці можна реалізувати ряд освітніх проблем і, що пісок є чудовим засобом для розвитку та саморозвитку дітей, а гра з ним позитивно впливає на їхній емоційний стан.